Photo 222222

З1 червня і по 15 вересня проводиться набір на онлайн програми– Bachelor’s и Master’s in Nursing, Management, Accounting, Social Work!

Global Professional Consulting пропонує медичним сестрам, які мають ліцензію RN, продовжити свою освіту онлайн в Тернопільському медичному університеті (www.tdmu.edu.ua) і отримати ступінь бакалавра або майстра. Програми були спеціально створені для навчання американських медичних сестер і повністю відповідають всім необхідним вимогам. Після закінчення випускники отримають диплом, як евалююється як Bachelor’s or Master’s in Nursing.

У багатьох штатах США, включаючи Нью-Йорк, Каліфорнію, і Нью-Джерсі, всі RN повинні мати BS in Nursing. Починаючи з 2009 року, за сприяння GPC більш ніж 1000 медсестер підвищили рівень освіти, що дозволило їм не тільки зберегти роботу, але і отримати надбавку до зарплати.

Выпускники 2016 года, получившие степень бакалавра в медсестринствестудент GPCстудентка медсестра

 

Отримати диплом бакалавра або майстра з соціальної роботи, бухгалтера, менеджера, навчаючись онлайн, буде цікаво тим, хто не довчився в університетах Америки або країн СНД і має в своєму активі незакінчену двох-або трьох-річну освіту. Співробітники GPC допоможуть зарахуватися на відповідний курс з повним перезарахуванням предметів в Тернопільський національний економічний університет (www.tneu.edu.ua) або Московський політехнічний університет (www.mospolytech.ru).выпускники GPC

Успішно завершившим програму, GPC допоможе пройти процес евалюації – прирівнювання до американського рівня Bachelor’s і Master’s in Management, Accounting, Social Work. Отримана освіта, не тільки дає можливість знайти високооплачувану роботу, але і дозволяє продовжити навчання в Америці.

Головна перевага пропонованої GPC освіти – це можливість заощадити на вартості навчання, яка в американських навчальних закладах набагато вища. Як приклад, в залежності від обраної програми, вартість навчання в Тернопільському або Московському університетах варіюється від    $ 4 до $ 6 тисяч за рік.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *